ESENLER KOMBİ YETKİLİ SERVİSİ 0212 433 02 42

 

Esenler arçelik kombi servisi,her geçen gün hızla devam etmekdeyiz. Arçelik esenler kombi servisi,yıllık olarak periyodik bakımlarınızı mutluka ama mutluka yapdırmanızda tavisye etmekdeyiz. Arçelik esenler kombi servis, sizlerin her geçen gün gelişmedeyiz.

Nasılmı yetliki uzman ekiplerle güleryüzlü anlayışlı ekipmanlarımızla dertlerinize deva olmakdadır.Kombileriniz kışın her evde kullanmakda olduğunuz kombilernize servis ağımızı genişlettik ve tamir onarım hizmeti veriyoruz.

Kalitesinde ödül alan kombi ustalarımız her türlü kombilernizi halletmekdedirler.Orjinal yedek parçalarlar kullanmakdayız. Olmazsa olmazımız olan aynı gün içinde servis ağımızı çok genişlettik gezici ekipmanlarımız haftanın 7/24 saat artı mesaiye hizmet vermekdeyiz.

Genel arızaları sıralamış olursak kombim ısıtma yapmıyor,kombim peteklerim ısıtma yapmıyor,kombim su akıtıor,kombim çalışmıyor,kombim ateşleme yapmıyor,kombim fan açmıyor, gibi şikayetlerinize bizlere 0212 433 02 42 hattımızla arayıp hizmetlerimizle faydalana bilmek artık çok ama çok kolay servis yazdırıp bizlerin gelmemizi beklemizdir.

                                                                              AYNI GÜN SERVİS

                                                                              ORJİNAL YEDEK PARÇA

                                                                              UZMAN EKİPLERİMİZ