BAHÇELİEVLER ARÇELİK SERVİSİ 0212 433 02 42 ARCELİK

 

Bahçelievler arçelik servisi, uzman yetkili teknik servisi olarak, kaliteli servis vererek, bir dünya markası haline gelen arçelik, beko, altus, markalar olan zamanla yıpranmış olan beyaz eşyalarınıza olan Tamir ve Bakım hizmeti veren, arçelik bahçelievler servis, olan firmamız 1 yıl garanti süresi olan hızlı iş bitiren uzman ekiplerimiz sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çabalamakdayız.

Arçelik Servis Bahçelievler kalitesine taviiz vermeyerek 2008 den yerimiz basınsitesi olan firmamız sizlere bir telefon kadar yakınız. Gezici servis ekiplerimizle haftanın her günü kesintisiz 7 gün 24 saat servis vererek siz değerli bahçelievler semtine mağdur etmemeye çabalamakdayız .

Ev hanımların olmazsa olmazı haline gelen beyaz eşyalarınızı. Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Buzdolabı, Difiriz buzdolabı, Klima, Kombi, Küçük ev aletleri, Süpürge, Ütü,  gibi bir çok markalara bakan tek firma bizizdir. Bizlere nasıl ulaşabilirsiniz (0212) 433 02 42 telefon hattımızı arayarak servis formu oluşturabilirsiniz. Şiyetleriniz ve önerileriniz, için bizlere web sayfamızdan ulaşarak yazabilirsiniz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.