• AYNI GÜN SERVİS İMKANI

Kalitesinde ödül alan arçelik esenler servisi,uzman ekiplerimizle yetkili ekipmanlarımızla her gün sizlere hizmet vermekden onur şeref duymakdayız. Arçelik esenler servisi, günlük hayatınızda kullanmışda olduğunuz beyaz eşyalarınıza servis aglarımızı genişleterek sizlere daha iyi bir kaliteli hizmet vermek için uğraşmakdayız.

Arçelik servis esenler,orjinal yedek parçalar kullanmakdayız. Nasılmı arçelik fabrikalarında çıkan yedek parçalarımıza sipariş verip sizlerin evinizde. Esenler servis arçelik 1 yıl garantisi olan yedek parçalarımız firmamız altından garanti kapsamındadır.

Sizlerin kullanmışda olduğunuz beyaz eşyalarınızı her 6 ile 12 ay arasında mutluka ama mutluka bakım yapdırmanızda sizlerin açısında çok önemlidir. Nedenmi çünkü ilk aldığınız perfomansı göstermiyor diyorsan dediğimiz gibi bakım şart olmuşdur.

Yapmanız gereken çagrı merkezimizi arayıp servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz,çağrı merkemiz olan 0212 433 02 42 telefonumuzu arayarak bilgi ve teknik sorunlardan faydalanabilirsiniz,ilk günkü perfomans istiyorsan güler yüzlü ekiplerimizle anlayışlı kadromuzla bilgi arayabilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi servisi, buzdolabı, klima, kombi, kurutma makinesi, su sebili, küçük ev aletleri, süpürge, televizyon, ütü, gibi teknik arızalarınızave bakım gibi şikayetlerinizde bizlerle irtiibat kurabilirsiniz.

                                                                                              AYNI GÜN SERVİS

                                                                                             ORJİNAL YEDEK PARÇALARIMIZ

                                                                                             1 YIL GARANTİ 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü 
 İyi

Doğrulama kodunu giriniz:AYNI GÜN SERVİS İMKANI

Etiketler: esenler arçelik servisi, arçelik esenler servisi, esenler arçelik servis, arçelik esenler servis, esenler servis arçelik, arçelik servis esenler, esenler arçelik beko servisi, esenler beko servisi, beko servisi esenler, arçelik esenler servis, arcelik esenler servis, esenler arcelik servis, esenler arcelik servisi, arcelik esenler servis,